Leden 2018

Reakce: Block B - Don't Leave

8. ledna 2018 v 20:17 | Calime~ |  Reakce
Tak dnešní reakci bych ráda věnovala naprosto čerstvé novince (za předpokladu, že to čtete 8. 1. 2018). Možná někteří z vás očekávají Infinite, ale nejsou to oni. V mém případě se budu raději věnovat skupině, která padla do zapomnění a znovu se snaží zářit. Možná už někteří tuší. Jestli stále tápete nebo prostě jen tu skupinu neznáte, tak já vám to prozradím. Dnes přidávám reakci na novou baladu od Block B - Don't Leave! Takže se posaďte a přečtěte si můj názor na jejich novou píseň (poslední píseň Shall We Dance byla prostě pecka a co říkám na tohle? - více v celém článku)

Reakce: TRCNG - Wolf Baby

5. ledna 2018 v 12:10 | Calime~ |  Reakce
Zdravím všechny~

Pro první reakci jsem si ku podivu vybrala skupinu, se kterou jsem ještě neměla tu čest se potkat. Takže sama jsem zvědavá, co to bude. Skupina se nazývá TRCNG (ehm, jako vážně?) a wiki mi hlásí, že jsou to nováčkové z roku 2017 (přiznávám, že tyhle nové skupiny nesleduji - připadám si pak mírně pedofilně). A samozřejmě je to boy band z Jižní Koreje (ach, můj milý k-pope, nikdy mě neomrzíš).

Ale teď zpět k písni a mé reakci… Takže tu máme: TRCNG s Wolf Baby!

Profil

2. ledna 2018 v 18:52 | Calime~
(Pšt, tohle jsem já )

Nevím, co přesně o sobě napsat. Již bloguji nějaký ten pátek (jo, víc než šest let). Člověk by si řekl, že tedy vím, co přesně o sobě mám psát. No, není to až zase taková pravda. Ale bez tohohle představování to nejde. Takže pojďmě nějak na to!

- Mé jméno? Calime (ok, to je elvský ekvivalent jména Klára)
- Význam mého jména? Jasná, světla, slavná - Což si rovnou škrtněte, já jsem ta, která i z pěti metrů dokáže rozplakat dítě jen pohledem. Ta, které se ostatní vyhýbají. Má kamarádka by to shrnula jednodušejí. Tvrdí mi, že patřím do skupiny Bitch Face.
- Věk? Stejně jako na minulém blogu i zde budu tvrdit jednoduchou věc. Každý rok jiný, ale jsem 94. Ano, ještě patřím do minulého století. To jsem stará, co?
Záliby? Jsem věčná studentka (ani se mě neptejte, jak často toho lituji), miluji čtení a psaní (ano, zůstala jsem navždy v první třídě) a hlavně jsem oddaná seriálům a k-popu. Ach ano, já zapomněla. V mém srdci je korejská kultura! Nebo bych to rozhodila na větší část Asie (podle toho jaký mají seriály!)
Co ještě? Už asi nic... K mé povaze... Možná... Ok, jsem lemplák se sklony k melancholii. Jsem neschopák, ač se plně snažím (haha, vzájemného odporu těchto tvrzení se nevšímejte).

A to je pro teď asi vše. Pokud budete mít na mě otázky, klidně je sem napište!