Reakce: TRCNG - Wolf Baby

5. ledna 2018 v 12:10 | Calime~ |  Reakce
Zdravím všechny~

Pro první reakci jsem si ku podivu vybrala skupinu, se kterou jsem ještě neměla tu čest se potkat. Takže sama jsem zvědavá, co to bude. Skupina se nazývá TRCNG (ehm, jako vážně?) a wiki mi hlásí, že jsou to nováčkové z roku 2017 (přiznávám, že tyhle nové skupiny nesleduji - připadám si pak mírně pedofilně). A samozřejmě je to boy band z Jižní Koreje (ach, můj milý k-pope, nikdy mě neomrzíš).

Ale teď zpět k písni a mé reakci… Takže tu máme: TRCNG s Wolf Baby!Tak co k tomu říct? Jako že bych z toho byla k "u vytržení" se říct nedá (na to mám jiné favority, kteří mě vždy dostanou do kolen). Ale zase hned od začátku se mi na tváři usadil úsměv, který mi vydržel do "ehm, teď". Koncept celého MV je sice ohraný (možná těch vlčích věcí tolik ne - i když pokaždé, když slyším někde ve filmu výt vlka, tak si vzpomenu na EXO - tomu se říká správný efekt!-, ale zbytek ano), ale ten starší efekt a problikávání tomu dodali trochu jiné kouzlo. Takže to vcelku zaujalo. A ano, uznávám, že mě to bavilo. Klučinové byli vcelku vtipný. A hlavně… no jsou to roztomilá vlčata!

(Print Screen z videa)

K samotnému zpěvu (ne, že bych měla hudební sluch)… Myslím si, že refrén mohl být o něco silnější. Jako sice stále mi tak nějak zní v uších, ale plně nezaujal. Taktéž jsem si všimla, že doopravdy jsou tam ještě malé problémy s úrovní zpěvu. Někteří vyčnívají a jiní jsou čistě průměrný. Ale to se dorovná časem.

Takže, co nějaké shrnutí? Docela se mi to líbilo, ale nebylo to nic takového toho "aaaaa". Spíš bych to viděla na takové to "Hm, časem by mohli mít pecku. Možná.". Samozřejmě tímhle článkem nikoho nechci urazit nebo tak. Je to jen můj názor na MV. Takže si to neberte osobně. Spíše mi povězte, jak se to líbí vám?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 15:30 | Reagovat

Mně se to na první poslech úplně nelíbilo,ale postupně jsem to začala žrát a docela jsem si tu písničku oblíbila. Ten refrén: Wolf baby wo-o-oolf baby :D...přijde mi to šíleně cute a sexy(?) :D zároveň :D! xD dcl si na tom ujíždím :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama