Reaakce: Seventeen - Thanks

25. února 2018 v 13:25 | Calime~ |  Reakce
Tak už uběhl zase nějaký ten čas od poslední reakce. Tentokrát jsem si vybrala pro svou reakci, skupinu, která je na k-pop poli už nějaký ten pátek. Proto i v mém srdci již dávno mají své místo. Ano, mluvím o Seventeen a jejich Thanks. Dlouho jsem odolával puštění si jejich nového MV. Tak trochu za to mohla lenost. Vzít si do ruky papír a tužku je strašně obtížné! Ale nakonec kvůli Ivušce jsem se k tomu dokopala a písničku si pustila. A jak se mi líbila? Či snad nelíbila?... Více v celém článku!


Popravdě už úvod mě velice zaujal. Ten hudební nástup vážně stojí za to. Upřímně pokud mě začátek nezaujme, tak vím, že písnička bude muset hodně bojovat, aby mě zaujala dále. Ale víte co, tady ten úvod byl skvělý… aspoň po hudební stránce. Tou jemnou melodií navozují to očekávání, kdy se spustí to "wow". A upřímně nás pánové čekat. Prví vokál je prostě dokonalý a pomalu graduje k tomu, co bude dál. A stále graduje…. A pak přijde rap. Přiznávám, že při první poslechu mi začalo bít srdce.

(Printscreen z MV)

Co k tomu říct je to prostě skvělé! Ten refrén je dokonalý a chytlavý. Celá písnička neustále graduje, a pak přijde klid refrénu. No prostě "aaa". Líbí se mi, jak ta píseň má takový smutnější tón a i přesto je živá. Moc se to povedlo.
Teď něco k videoklipu, který je nedílnou součástí. Pro mě byl nevýrazný a poněkud "odfláklejší". Teda aspoň mi to tak příjde. Ale už jen kvůli té choreografii se na to vyplatí dívat. Kluci ze Sventeen mají často skvělé a propracované choreografie (viz. Don't Wanna Cry). A tohle MV není výjimkou. Opět předvedli, co umí.

Doufám, že se vám dnešní reakce líbila. A jaký máte názor na písničku vy?
Líbí se vám vůbec mé reakce? Já jen, jestli to vůbec někdo čte! A pokud to nečtete, tak mi tu můžete nechat jen komentář o tom, jak se vám vede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama