Reakce: SHINee - Good Evening

30. května 2018 v 21:19 | Calime~ |  Reakce
Rovnou a jasně přiznám, že z dnešní reakcí budu čistě neobjektivní, protože…. Protože SHINee! SHINee jsou skupina, která se mi vryla do srdce již před hodně dlouhou dobou. Vlastně asi zhruba od té doby, kdy jsem začala poslouchat. Vím, že třeba plno lidem se píseň Sherlock nelíbila, ale pro mě byla má první od nich. A pak to jelo. Takže mi v téhle reakci nevěřte ani jediné slovo, protože já si odmítám sundat své růžové brýle!
Takže, když už jste zjistili, co vás čeká, tak pojďme na to.


Už jsem si myslela, že se korejského comebacku snad ani nedočkám, hlavně potom, co se stalo v loni. Ale díky bohu, jsem se mýlila! SHINee nezklamali a ke svému 10. výročí připravili nádhernou píseň Good Evening.


Co k tomu říct? V prvních chvílích mi to vehnalo do očí slzy (Forever 5). Pak následoval dlouhé mozkové ticho. Nevěděla jsem, co si k písni zaznamenat, abych sem měla co napsat. Ale ne, můj mozek opustil své místo (což dělá sice často, ale ne vždy vhodně). Takže se vlastně ani nebude jedna o můj první dojem, tohle bude směs nesmyslných blábolů. Ale pojďme to nějak shrnout.

(Printscreem z MV)

Hudba. SHINee umí být neskutečně energičtí. To ví každý, kdo zná jejich styl a tvorbu. Ale tohle… tohle není přehnaně energický, i tak to v sobě má své kouzlo, které vám tepe v tepnách. Je to příjemně hřejivá píseň u které se musíte mírně usmívat (ehm, možná i víc, než mírně) a pohupovat se do rytmu. Z hudební stránky je to doopravdy hodně povedený

Choreografie? Ehm, ta je mírně uhozená, ale to jí dělá zajímavou a okouzlující. Vážně mě bavila. K celému MV… Nebyla bych to já, kdybych nehledala skryté vzkazy, a možná jsem je i našla. Takže jsem byla spokojená. Jinak je MV skvěle propracované (tak cute liška!). Jen upřímně na mě trochu nepříjemně zapůsobila scéna, kde SHINee sedí pod igelitem. Ale tak podle mě měla doopravdy působit.

(Printscreem z MV)

Takže za mě je to skvělá propracovaná píseň a jsem na SHINee doopravdy pyšná, že i přes všechno, co se stalo, stále dokáží zářit… Protože jsou to naše SHINee!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 yeogsaga yeogsaga | E-mail | Web | 1. června 2018 v 9:08 | Reagovat

SHINee´s back ;-) :) Jsem moc šťasná, že jsou kluci zpět, na comeback jsem se těšila jako na Vánoce :D. Po tom co kluci vydali teaser na Good Evening byla jsem napjatá a měla jsem radost.
I já jsem hledala tajné vzkazy a myslím, že všichni fanoušci. Jsem také ráda, že to kluci zvládli vrátit se a myslím, že s hrdostí mohou oslavovat svoje výročí, protože tenhle comeback se doopravdy povedl, zkrátka SHINee a ano stále i pro mě to bylo, je a bude forever5 ;-)

2 beepinka beepinka | Web | 16. července 2018 v 22:40 | Reagovat

Jsem z těch všech nových MVéček neskutečně nadšená ♥ A jsem moc ráda, že se vrátili. A forever 5HINee ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama