Červenec 2018

Black and White - part 2

28. července 2018 v 13:00 | Calime~

Rekapitulace…

22. července 2018 v 14:01 | Calime~

Před pár měsíci jsem zveřejnila článek o tom, jak jsem to měla ve svém životě. Dostala jsem od vás plno podpory, která pro mě doopravdy hodně znamenala. Ani jsem nečekala tolik povzbudivých slov!

Dnes jsem tu, abych těm, kteří o to stojí, dopověděla to, jak je to se mnou a s mým životem teď. Takže opět to bude depresivní a sebestředné, takže nikoho nenutím číst to dál. Pokud to tedy nechcete číst, tak děkuji za návštěvu mého blogu a skočte na jiný článek. Ještě čtete? Tak fakt, teď už jdu mluvit o sobě.

Black and White - part 1

21. července 2018 v 13:00 | Calime~

FanFiction

20. července 2018 v 12:57 | Calime~

FanFiction jsou smyšlené příběhy fanoušků. Neodpovídají realitě a ani nijak nemají poškodit zmíněné osobnosti.

Prosím, abyste mé příběhy nikde nezveřejňovali bez mého vědomí. Budu ráda za každý komentář, kladný i záporný. Jen prosím, aby všechny názory byly vyjadřovány slušnou formou. Přeci jsme všichni lidé a není nutné se sprostě urážet.
Doufám, že i mé příběhy užijete :)
-Navždy Vaše Calime-
PS. Uvědomuji si, že v povídkách se nachází chyby, ale bohůžel nejsem dokonalá.

Vydávané

Black and White

20. července 2018 v 12:37 | Calime~

Black and White


BTS jsou mladí a nadějní, jenže někdo jim kazí jejich život. Někde v jejich agntůře existuje někdo, kdo jim chce ublížit. Někdo, kdo se jen tak něčeho neštítí. BTS už mají všemožných ataků dost, chtějí najít toho, kdo za těmi útoky stojí. Jenže o útočníkovi nic nevědí. Jen to, že je to dívka, co se obléká do černého...

Stav: Vydávné

Jedná se o upravenou a opravenou (snad) verzi, kterou jste mohli číst na mém starém blogu. Tak snad se bude i tentokrát líbit.
-Calime-