Black and White - part 1

21. července 2018 v 13:00 | Calime~


Black and White - part 1

"Honem!" zakřičel Suga. BTS se za ním rozeběhli. Hned za rohem budovy se však zastavili. Tae Hyung se rozhlédl: "Kde je? Vidí jí někdo?" Všichni se zmateně rozhlíželi. Nic.
"Sakra," zaklel J-Hope. Znovu se rozhlížel do všech stran: "Přeci se nemohla takhle vypařit. Je to kravina."
"Až jí chytím, tak jí zabiju," zapřísahal se Jung Kook, maknae. Ostatní přikývli.
"Jdeme zpátky," zavelel leader, Rap Monster. Rezignovaně se otočili k návratu. Zastavili se až u auta. Opět se otráveně podívali na prořezané pneumatiky jejich auta.
"Pokolikáté už to je?" zeptal se Jimin. Saga pokrčil rameny: "Asi po třetí nebo po čtvrté."
"Jste si jistý, že to dělá ta holka v černým?" ujišťoval se Rap Monster. Jin horlivě přikývl: "Už jsem viděl její záda několikrát. Pokaždé když se něco stalo. Dlouhé černé vlasy a černé oblečení. Miss Black!"
"Nechápu, že jí ještě nechytli," zakňoural Suga. Bylo to divné. Už několik měsíců je někdo neustále sabotoval a nemohlo se přijít na to kdo. Prořezané pneumatiky u auta byla jen maličkost. Byly tu i horší věci. Mrtvé krysy v jejich zkušebně, zvířecí krev v jejich skříňkách, zničené oblečení a plno dalšího. Kluci to pár dní snášeli, ale pomalu jim docházela trpělivost. Už se to tak dělo několik měsíců! Značně jim to znepříjemňovalo život. Rozhodli se to vzít do vlastních rukou.
"Za tohle nám ještě zaplatí," zamumlal děsivě J-Hope. Jimin přimhouřil oči: "Se všemi úroky!" Rap Monster dotelefonoval: "Za chvíli tu bude nové auto."
"Zajímalo by mě kdo ta Miss Black je a proč nám to dělá," povzdechl si Tae Hyun.

Man Eun Woo tiše zápasila s pytlíkem arašídů. Naštvaně jí cukalo obočí.
"Dej mi to," usmála se na ní Park Hee Bin. Eun Woo jí sjela pohledem. Měla na sobě letní bílé šatičky. Vypadala křehce. Jenže ona věděla, jak dokáže být tahle dívčina silná.
"Na," natáhla k ní ruku. Hee Bin si ho vzala. Lehce ho otevřela a vrátila.
"Díky," zamumlala Eun Woo. Dala se do jedení. V břiše jí nepříjemně kručelo. Hee Bin se vedle ní posadila: "Zase jsi nebyla na obědě?"
"Bylo tam hodně lidí," promluvila s plnou pusou.
"Jsi hrozná," zatvářila se kysele. Dívala se na svoji kamarádku, šéfku, jak se cpe. Zdálo se jí to nechutný. Arašídy jí padaly na černou dlouhou sukni.
"Slyšela jsi o tom, že někdo dělá problémy BTS?" zeptala se Hee Bin. Eun Woo zavrčela: "Hm."
"Koukám, moc ti to nevadí," ušklíbala se.
"Když se to neděje nám, tak je mi to jedno," ušklíbla se na svoji kamarádku. Hee Bin se narovnala: "Proč jsi k ostatním tak lhostejná a nechutná?!"
"Definuj to jednodušeji. Řekni prostě zlá."
"Odporná mrcha," zasmála se. Eun Woo přikývla: "To se mi líbí." Hee Bin do ní lehce praštila. Jenže Eun Woo zaskočil arašíd a začala se dávit.
"Dobře ti tak. To máš za to, jaká jsi!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama