Black and White - part 3

4. srpna 2018 v 13:00 | Calime~


Black and White - part 3

"Jak jí nachytáme?" přemýšlel nahlas Jimin. Rap Monster ho propálil pohledem: "Nemůžeme si být jistí, že je to vážně ona. Přiznávám, že se chovala zvláštně, ale... Může jen taková být pořad."
"Taky si myslím," přidal se k němu Suga. Ostatní si nesouhlasně odfrkli.
"Podle mého bychom jí měli přitlačit ke zdi a donutit k přiznání," navrhl J-Hope. Tae Hyung se na něj zamračil: "To není řešení."
"Hej, nebudeme se kvůli tomu hádat," přerušil je Jungkook: "Když budeme proti sobě, tak Miss Black vyhraje!" Nálada co se okolo něj vznášela, byla nepříjemná.
"Hele, nemá to smysl. Stejně jí k přiznání nepřinutíme a ještě budeme ti špatní. Musíme jí nachytat při činu. Jinak to prostě nejde," dál se je snažil přesvědčit maknae.
"Fajn," rozhodil rukama Jimin. J-Hope nakopl neviditelný kámen: "Ale, až jí dostanu, tak to nebude nic pěkného. Slibuji!" Hned po svých slovech, vyběhl ze zkušebny.

J-Hope se potuloval po společnosti. Pořád nemohl přijít na to, jak dostat Miss Black do pasti. Strašně moc jí to všechno chtěl oplatit. Všechny ty věci co jim znepříjemňovali život. Tiše nadával. Kdyby jen měl nějaký plán, který by jí dostal! Jenže jeho hlava byla dutá jako kokos.
"Sakra!" zaklel nahlas. V tu chvíli do něčeho narazil. Ozvalo se plesknutí. Před ním sedělo na zemi pohledné děvče. Upíralo na něj své velké oči. Nervózně se ošil: "Promiň." Rychle jí pomohl vstát.
"Jsi v pořádku?" prohlížel si jí. Zarazil se. Ne! O krok ustoupil dozadu.
"Ty jsi od Miss Black," ukázal na ní prstem. Hee Bin zmateně zamrkala: "Od koho?"
"Od té šílené ženské," rozmáchl se J-Hope rukama: "Té sprosté choreografky."
"Myslíš Eun Woo? Není tak špatná, jak jí popisuješ. Je jen svá," zamračila se. J-Hope pod tím pohledem znejistěl ještě víc: "Jen říkám, co vidím. Podle mě je to satanská ženská!" Hee Bin se srazilo obočí ještě víc.
"Promiň," omluvil se urychleně: "Prostě si to myslím. Je taková na všechny?" Mlčela.
"Takže je," povzdechl si. Sice to ukazovalo, že to nebylo vyloženě jen proti nim. Ale...Ale vůbec se mu nelíbila ta představa, že je někdo krutý na tu nevinnou postavu před ním. Znovu se v něm probudil vztek.
"Proč s ní zůstáváš?" založil si ruce na prsa. Chtěl tak zakrýt zaťaté pěsti. Hee Bin je pokrčila rameny: "Je ve svém oboru ta nejlepší. Můžu se od ní toho tolik naučit. Navíc není tak špatná, pokud jí aspoň trochu poznáš." Vypadala, jako když lže. J-Hope přimhouřil oči.
"Jsi špatná lhářka." Tentokrát znervózněla ona: "Já nelžu!"
"Kotě vytáhlo drápky?" zeptal se posměšně. Hee Bin nafoukla tváře a vykročila k odchodu. J-Hope jí polekaně zachytil: "Promiň, hloupá sranda." Zastavila se: "Dobře, umím odpouštět."
"Jak se jmenuješ?" usmál se na ní. Na tváři se jí objevil ruměnec: "Park Hee Bin."
"To je krásné jméno. Já jsem Jung Ho Seok, ale všichni mi říkají J-Hope," představil se.
"Těší mě. Hodně o vaší skupině slýchám. Máte teď hodně problémů, že?" zatvářila se trochu smutně. Do J-Hope jako by uhodilo. Úplně na to zapomněl!
"Kde je Miss Black?!"
"Myslíš mojí šéfovou Eun Woo?" neměla příjemný tón hlasu. Opět jí naštval: "Nevím kde je, ale myslím, že říkala, že jde do skladu."
"Aha," nevěděl co říct. Hee Bin se usmála: "No já už musím jít. Zase se někdy uvidíme."

J-Hope se vracel zpátky ke zbytku skupiny. Pořád se ještě dohadovali ve zkušebně. Rap Monster si stál za názorem, že jí konfrontovat nemohou. Jimin se pořád rozkřikoval, že to udělat musí.
"Prý je nechutná na všechny," oznámil jim J-Hope. Všichni se na něj podívali.
"Odkud to víš?" zeptal se Tae Hyung.
"Od Hee Bin. Té roztomilé dívky co je pořád s ní," řekl. Junkook se podezřívavě zamračil: "Věříš jí?" J-Hope zaťal pěsti: "Věřím. Nepochybuj o mně."
"Tak se zase uklidníme," zarazil je Rap Monster. Suga využil situace: "Pojďme domů. Dnes už nic nevyřešíme."
"Souhlasím!" chytil se i Rap Monster. Cítil se z téhle sešlosti unavený. Tae Hyun se nadšeně vydal ke dveřím. Jediný měl radost, že to už zabalí. Už se viděl v hromadě mangy.
Vběhl do šatny, šokem se zastavil. Za sebou uslyšel hlasy.
"Já jí zabiju!" rozkřikl se Jimin, když uviděl svůj rozmlácený mobil na hromadě další jejich elektroniky.
"Ta šílená ženská byla před chvílí ve skladu. Tam se chodí okolo naší šatny," upozornil je J-Hope. Opět to v něm vřelo.
"Jdu za ní," oznámil Jimin. Bez váhání se rozeběhl. Ostatní ho následovali. Ale jen Rap Monster a Suga ho chtěli zastavit. Nepodařilo se jim ho chytit.
Jimin prudce rozevřel dveře zkušebny Eun Woo. Zrovna tam cvičila jednu z dívčích skupin. Děvčata vykřikla.
"Miss Black!" rozkřikl se J-Hope. Eun Woo k nim vykročila. Ve tváři měla vepsaný zlostný výraz. Pomalu jí začínali docházet nervy: "Co tu chcete?!" Hee Bin se za ní přikrčila.
"Ty," zastavil se těsně před ní Jimin. Rap Monster ho urychleně chytil za rameno. Všiml se, že mu zlostí vystoupla žilka na spánku. Neviděl to zrovna dobře. V tom však Jimina odstrčil J-Hope: "Ty jsi šla dneska do skladu?" Jeho otázka spíše zněla jako obvinění.
"Co je ti do toho," znechuceně se ušklíbla.
"Jsi Miss Black! Přiznáš se, i kdybych to z tebe měl vymlátit." Zlověstně se s J-Hope měřili. Jimin jí chytil za rameno: "Přiznej se po dobrém."
"Přeháníte to," zakročil Suga. Ti tři ho ignorovali. Nikdo jiný se neodvažoval promluvit.
"Jestli okamžitě neopustíte tuhle místnost, budu nucena jednat jiným způsobem," zasyčela Eun Woo. J-Hope se pokřiveně usmál: "Ukaž svoji pravou tvář." Pokrčila rameny. Otočila se k nim zády a přešla k tašce na zemi. Vytáhla z ní mobilní telefon.
"Dávám vám poslední šanci," zněla posměšně.
"Nikam se nehneme, dokud se nepřiznáš," odporoval Jimin. Jin nervózně přešlápl: "Možná..."
"Ne!" okřikl ho J-Hope.
"Dobře," začala ťukat do telefonu. Místností se začalo rozléhat vytáčení. Hovor dala na reproduktor. Ozvalo se prasknutí: "Ano, slečno Eun Woo?"
"Dobrý den, pane řediteli. Mám tu menší problém s jednou skupinou," ústa se jí zkroutila do zlomyslného úsměvu. Rap Monster zbledl. Tohle vážně nebylo dobré. V hlavě se snažil najít únikový plán.
"Pane řediteli, chytili jsme tu šílenou ženskou, co nám škodí," řekl pokorně Jimin. Eun Woo měla nevěřícný úsměv.
"Vážně, kdo je to?" ředitelův hlas zněl podezřívavě.
"Je to Man Eun Woo," vyhrkl Jimin. Rap Monster tiše zaklel. Už se z toho nedostanou. Ředitel se začal smát: "Asi jste se museli zbláznit."
"Ale pane řediteli," vyjekl Jungkook. Přepadla ho bezmoc. On není na jejich straně!
"Už podruhé mě otravují v mé zkušebně. Žádám, abyste s tím něco udělal," oznámila ostře Eun Woo. Hee Bin jí zatahala za ruku: "Nech to být. Oni už to neudělají.
Z telefonu se ozval povzdech: "Jak si přeješ. Je tam Kim Nam Joon?" Leader přišel blíž k telefonu: "Ano, pane řediteli?" Měl co dělat aby se mu neklepaly kolena.
"Slečna Eun Woo je velmi důležitý člověk. Pokud se doslechnu, že jí i nadále znepříjemňujete život, tak budu nucen udělat nepříjemné opatření. A věřte, že by to mohlo ohrozit vaší kariéru."
"Už to neuděláme," sklopil hlavu Rap Monster. Srdce mu bušilo. Věděl, že to takhle dopadne. Stojí proti nim silný soupeř. Už pomalu začínal věřit, že to ona jim dělá zle.
Ředitel zavěsil.
"A teď laskavě odejděte," ukázala jim na dveře. Všichni jí propalovali pohledem. Jediný Suga nedokázal uvěřit, že by to byla ona. Zdálo se mu to pod její úroveň.
"Tady to nekončí," zavrčel J-Hope neslyšitelně.
"Když myslíš," odpověděla posměšně. Víc si už neřekli. BTS poraženě opustili zkušebnu.
"Je nad naše síly," konstatoval ztuhle Tae Hyung, když šli zpět do své šatny.
"Ne, já jí dostanu," založil si ruce na prsa Jimin. V hlavě se mu rodil plán. V očích se mu ďábelsky zablesklo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama