Black and White - part 5

11. srpna 2018 v 13:00 | Calime~


Black and White - part 5

Jimin se celý udýchaný zastavil před dveřmi zkušebny. Zhluboka se nadechl a vstoupil. Zamrzl. Překvapeně se rozhlédl po přítomných. Nejvíce ho šokovala přítomnost ženy v černém. Man Eun Woo se na něj ušklíbla.
"Konečně tě chytili, Miss Black," ukázal na ní pohrdavě. Rap Monster sykl: "Buď zticha." Jimin se na něj překvapeně podíval. Hned pochopil. Vedle leadera stál ředitel společnosti. Měřil si ho naštvaným pohledem.
"Přesně o tomhle jsem mluvil," pronesl vážně. Jimin se cítil zmateně. Zato Rap Monster se chtěl propadnout. Zmizet. Stejně tak to cítil i zbytek skupiny.
"Pane řediteli myslím, že došlo jen k nějakému nedorozumění," pokusil se zakročit Suga. Ředitel ho zpražil pohledem: "Tady jsou nedorozumění nepřípustná." Všichni mlčeli.
"Proto jsem se rozhodl zakročit. Od teď je slečna Man vaše nová choreografka. Bude s vámi nacvičovat novou choreografii. Doufám, že mezi sebou bude vycházet," sdělil jim. Všichni se po sobě podívali. Eun Woo zaťala pěsti.
"To nemůžete! Dáváte nás na zlatém podnose nestvůře," rozčílil se J-Hope. Eun Woo si založila ruce na prsa: "Když jsem ta nestvůra, tak počítejte s tím, že váš pozlacený život se změní od teď v peklo."
"Slečno Man," okřikl jí ředitel: "I vy, Jung Ho Seoku, se chovejte slušně. Od teď spolu musíte vycházet. Pro teď odcházím a už o vás nechci slyšet." Hned po těchto slovech opustil místnost. Všichni na sebe zůstali zírat.
"Takže mé jméno je Man Eun Woo. Vyžaduji, abyste se ke mně chovali s respektem. Odmlouvání nepřipadá v úvahu. Tohle je má pomocnice Park Hee Bin. Bude vám předvádět veškerou choreografii," předstoupila před ně. Hee Bin se mile usmála a zamávala: "Ahoj, jsem Hee Bin. Postarejte se o mne, prosím." Uklonila se. Všichni jí úklonu opětovali. Jen Jimin se šokem ani nepohnul.
"Hee Bin," oslovila jí Eun Woo: "Odcházíme. Zítra v sedm ráno buďte tu. Vím, že tam máte volno. Nikdo nepřijde pozdě." Při těch slovech se podívala na Jimina. Ten sebou polekaně škubl. Je možné, že ho včera viděla? Ne, to by určitě něco řekla.
"Já jsem Suga," přišel k ní blíž. Eun Woo ho propálila pohledem: "Já vím."
"Chtěl by s tebou vycházet. Nelíbí se mi tahle situace, ale nemyslí si, že bychom si měli dělat navzájem nějaké naschvály," prohrábl si vlasy. Eun Woo ho ignorovala a odešla. Hee Bin vycupitala hned za ní.
"Co si o sobě myslí!" hodil s kšiltovkou o zem Jungkook. Obrátili se k němu. Byl rudý vzteky.
"Chová se jako královna, přitom místo ní tancuje nějaká holka!" pěnil dál.
"Hej," okřikl ho J-Hope: "Hee Bin do toho netahej. Dělá jen to, co jí přikázali."
"To není možné. Tohle bude něco hrozného," posadil se na zem zarmouceně Jin. Tae Hyung si povzdechl: "Začínám svůj sen proklínat."
"Ona mě ignorovala," probudil se z transu Suga.
"Cože? Tohle tě trápí?" nevěřil vlastním uším Jimin. Suga se ušklíbl: "Na rozdíl od vás s ní chci normálně vycházet. Nestojím o problémy."
"No jo, bezproblémový Suga," ušklíbl se J-Hope.
"Uklidněte se," zaječel Rap Monster. Strhl na sebe veškerou pozornost.
"Musíme být klidní, poslouchat jí. Nemůžeme nad ní vyhrát, pochopte to! Nechci, abychom nakonec měli zákaz vystupovat."
"A to se máme chovat jako poslušní pejsci?" zeptal se Jungkook.
"Jinak to nevidím," přikývl leader.

Eun Woo se zastavila až ve své soukromé zkušebně. Hee Bin za ní docupitala: "Ty jsi o tom věděla?"
"Dozvěděla jsem se o tom ráno," povzdychla si. Posadila se na zem a táhla si nohy. Cítila se unaveně. A to bylo teprve dopoledne!
"Ty jsi to chtěla?" zajímala se Hee Bin. Eun Woo se na ní ušklíbla: "Myslíš si, že jsem nějaký pošahaný blázen?!"
"Měla jsem pocit, že máš masochistický sklony," usmála se mile. Eun Woo zavřela oči: "Právě teď mám chuť být spíše sadistka! Myslíš si, že bych do tohohle šla dobrovolně? Jsi úplně mimo. Nesnáším ty kluky. Jsou to arogantní blbci bez mozků."
"A co s nimi chceš dělat?" pokračovala ve vyzvídání.
"Co asi," odfrkla si: "Ukážu jim kdo je tady pán a jak se mají chovat k ostatním s respektem."
"A co s tou Miss Black?"
"To není můj problém," usmála se Eun Woo: "Zaslouží si to." Hee Bin na ní zůstala zírat: "A tobě nevadí, že tvrdí, že jsi to ty?"
"Ať si tvrdí co chtějí. Nikdy jsem to nepopírala ani nepřiznala. Je mi to jedno."
"Šéfová, řítíš se do problémů," oznámila jí. Eun Woo pokrčila rameny: "To ještě nevědí do jakých se dostali oni."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama