Black and White - part 6

Pátek v 13:00 | Calime~


Black and White - part 6

Jimin se opět schovával v parku. Byl neskutečně naštvaný. Jak jim to mohl ředitel udělat?! Nechat jí dělat jejich choreografii. Navíc, jak se jí povedlo dostat se z toho domu bez toho, aby si jí všiml?
"Čarodějnice," mrmlal si pod nos.
Eun Woo vyšla ze společnosti. Zrak jí padl na park. Ten blázen tam opět čekal v tom svém "nenápadném" převleku. Bez zájmu prošla okolo něj. Opatrně se za ní vydal. Zastavili se až na autobusové zastávce. V tom se na něj Eun Woo otočila "Baví tě to hodně?!" Jimin sebou škubl. To mluví na něj? Její pohled naznačoval vše.
"Co?" dělal hloupého. Přikročila k němu: "Na tohle mně nenachytáš! Vím, že mě sleduješ. Jsi snad nějaký úchyl?"
"No dovol!" rozčílil se: "Jen tě chci nachytat při činu, Miss Black."
"Jsi idiot," ušklíbla se. Jimin zalapal po dechu.
"Dělej si, co chceš," mávla rukou. Za ní zastavil autobus. Eun Woo bez dalšího slova nastoupila. Jimin chvíli váhal, nakonec nastoupil.

J-Hope pochodoval po zkušebně. Takovou zlost dlouho neměl. Vlastně od té doby co se tam objevila Miss Black z něj ani nevyprchávala. Nemohl to rozdýchat. Tohle byla poslední kapka.
Ode dveří se ozvalo cvaknutí. Polekaně se ohlédl. Stála v nich dívka v šatech jako čerstvě napadlý sníh.
"Omlouvám se, myslela jsem, že už tu nikdo není," sklopila zahanbeně hlavu Hee Bin.
"To je v pořádku," vyhrkl J-Hope: "Co potřebuješ?"
"Jen jsem to tu šla prozkoumat. Jak tady funguje aparatura a jak jsou tu rozmístěné zrcadla, kvůli zítřejšímu tréninku," vysvětlila. Usmál se: "Bereš to hodně vážně, co?"
"Miluji tanec," přiznala se. Líčka se jí přitom lehce začervenala. J-Hope znejistěl.
"A proč jsi tedy s tou šílenou ženskou? Mohla bys volně tančit. Ne jí dělat otroka," zeptal se. Hee Bin vešla dovnitř a zavřela za sebou dveře. Obezřetně se rozhlédla. J-Hope k ní přišel blíž, když mu pokynula.
"Řeknu ti tajemství," naklonila se k němu. Dychtivě poslouchal.
"Eun Woo nemůže tančit," zašeptala. Odskočil od ní: "Cože?" Hee Bin naznačila, ať je potichu: "Dřív bývala vycházející hvězda. Mezi agenturami se o ní hodně mluvilo. Mohla mít obrovský úspěch. Její talent byl věhlasný. Jenže jednoho dne se prý něco stalo. Něco co jí zranilo. Od té doby nemohla tancovat. Její talent jí však zůstal, proto najali mě. Dělám to, co ona nemůže." J-Hope nevěděl co říct. Ucítil k ní soucit. Jaký by asi byl on, kdyby nemohl dělat to co má rád?
"Proto se z ní stalo taková zahořklá baba?" dostal ze sebe nakonec. Zamračila se: "Ne, taková prý byla už před tím. Jen je prý od té doby víc nesnesitelná."
"Takže to je její motiv!" vyhrkl.
"Cože?" nechápala. Rozhodil rukama: "To je jasné! Nesnáší nás, protože můžeme dělat, co máme rádi. Dosáhnout svých snů!"
"Nemyslím si," přibrzdila ho. On si však trval na svém: "Je to ono. Jsem si tím jistý."
"Neměla jsem nic říkat," zalitovala.
"Ne, jsem rád, že jsi mi to řekla. Děkuji," usmál se: "Nechceš se posadit?"
"Mám tu i nějaké pití," ukázal na pár lahví vody. Přikývla: "Dobře." Posadila se na zem. J-Hope jí přinesl pití.
"Jak dlouho tu pracuješ?" zeptal se.
"Něco kolem roku. Už před vaším debutem," pokrčila rameny. Napila se vody.
"A od kolika let tancuješ?" pokračoval. Něco ho pohánělo, aby o ní zjistil co nejvíce.
"Od desíti let," zasnila se: "Už jako malá jsem pořád poskakovala. V deseti letech mě rodiče zapsali do tanečního kroužku. Od té doby se to stalo mojí vášní."
J-Hope se dál vyptával. Nemohl si nechat ujít takovou skvělou šanci o Hee Bin něco zjistit. Jejich rozhovor se protáhl na několik hodin...

Suga sledoval Rap Monstera, který nesmyslně mlátil do ovládače. Hrál nějakou hru, které mu nešla. Jungkook mu hlasitě fandil. Tae Hyung byl zase zavalený hromadou mang. Jin pro změnu opět spal na zemi. Nikdo neměl náladu mluvit. Jedině Suga to chtěl vyřešit. Měl pocit, jako by on jediný zůstal na straně Eun Woo, i když k němu nebyla zrovna milá. Stále věřil, že ona není Miss Black. Miss Black byla zákeřná osoba. Nevěřil, že Eun Woo by toková mohla být. Ač se to zdálo směšné, tak jemu připadala nevinná.
"Buďme na Eun Woo hodní," prohlásil. Všichni se na něj podívali, kromě spícího Jina.
"Zbláznil ses?!" vyskočil Jungkook. I Rap Monster na něj zíral, jako na zjevení: "Jak můžeme být na někoho takového hodní?"
"Neuvěřitelná představa," ozval se Tae Hyun. Ani nezvedl oči od své knihy. Suga vyskočil.
"Třeba jen potřebuje někoho, kdo by jí byl oporou. Musí být osaměla."
"Kdo by chtěl být blízko u takové babizny?" ušklíbl se maknae: "Podle mě si to vybrala dobrovolně. S její povahou nemůže s nikým vycházet."
"A co Hee Bin? Ta s ní vychází," upozornil. Rap Monster položil ovládač: "To je pravda. Možná by jsme se jí mohli zeptat, jak to dělá."
"Asi jste se zbláznili!" rozčílil se Jungkook.
"Souhlasím," zahučel Jin, kterého ten hluk vzbudil. Tae Hyun odložil mangu: "Jsem na straně Sugy. Musí být způsob, jak to udělat. Upřímně nejsem si jistý, jestli je ona doopravdy Miss Black. Nezastávám se jí ale ani jí neobviňuji. Je prostě svá."
"Taky si myslím," chytil se Suga. Rap Monster si povzdechl: "Ať je to jak chce, stejně na ní musíme být milí. Proč? Protože to řekl ředitel." Všichni sklopili hlavu. Měl pravdu. Ředitelovo nařízení bylo skoro jako boží přikázání. On rozhodoval o jejich životě.
"Takže budeme se snažit?" ujišťoval se Suga. Všichni nenadšeně souhlasili.
"Kdo to řekne těm dvěma vzteklounům?" zeptal se Jin.
"Navrhuji našeho leadera," vyhrkl Jungkook. Nikdo se do toho nehrnul. Jimin a J-Hope bude těžké přesvědčit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama