Black and White - part 7

Sobota v 13:00 | Calime~


Black and White - part 7

Rap Monster neochotně zavolal Jiminovi a J-Hopovi. Oba se otráveně vrátili domu.
"Co se děje?" sesunul se J-Hope do křesla. Jimin se rozvalil na gauč. Ve tváři měl nepřítomný výraz. Leader si povzdechl. Ostatní ze skupiny takticky vyklidili bojové pole. Nechali ho v tom samotného.
"Ehm," odkašlal si: "Chtěl jsem si s vámi promluvit o Eun Woo." Stál nad nimi, přitom si připadal jako jejich máma. Jimin se vytrhl ze snění: "Co s ní?" Hned se posadil. J-Hope se zamračil. Ještě měl na paměti, co mu říkala Hee Bin. O podivné minulosti té ženské.
"No, všichni jsme se shodli na tom, že s ní chceme vycházet. Takže to platí i pro vás," spustil Rap Monster přísně.
"To myslíte vážně?" zeptal se ostře J-Hope. Jimin se postavil: "Vyloučeno!"
"Kluci," okřikl je: "Vím, jak se cítíte, ale tady nehraje každý svou hru. Všichni kopeme za jeden tým. Takže si to uvědomte a chovejte se podle toho!"
"Uvědomuješ si, že si kopeme hrob?!" rozčílil se Jimin.
"Když na tebe bude někdo mířit zbraní, budeš se na něj smát?" nemohl tomu uvěřit J-Hope. Leader se ušklíbl: "Když mi to nařídí ředitel, tak ano."
"Jsi blázen," vyskočil J-Hope. Rap Monster ho chytl za rameno: "Uvědom si, že tady nejsi sám. Potáhneš nás ke dnu všechny." J-Hope se vytrhl z jeho sevření: "Nešahej na mě!" Zlostně ho propálil pohledem a odešel. Leader se podíval na Jimina, který tam stál: "Co ty?"
"Nesnáším jí, ale…," podivně zmlkl. Rap Monster se zamračil. Co tohle "ale" mělo znamenat? Něco mu říkalo, že je za tím něco víc.
"Nepošlu vás ke dnu," řekl po chvíli ticha: "Ale věř, že z toho nejsem nadšený." Po těch slovech opustil místnost. Rap Monster se za ním zmateně otočil. Vzal to překvapivě v klidu.

Jimin se ploužil pomalu do pokoje. Celý večer byl před domem Eun Woo. Sice o něm věděla, ale on se nehodlal vzdát. Něco mu však tížilo hlavu. Ona byla naprosto sama. Za ty dva dny jí neviděl mluvit s někým jiným než s Park Hee Bin anebo s někým z práce. Opět všichni sklopili pohled, když jí potkali. Dokonce ani v obchodě s ní prodavač nepromluvil. Bylo to všechno okolo ní zvláštní. Nikdy nic tak divného neviděl. Nešlo mu to z hlavy.

Eun Woo se dívala na partičku kluků. Bylo brzo ráno, ale všichni už byli ve studiu. BTS stáli vyrovnaní v řadě a usmívali se, až na ty dva psy co vždy nejvíce štěkají. Propálila Jimina a J-Hopa pohledem. Jimin se ušklíbl. J-Hope se od ní otočil. Ostatní však byli vzoroví žáci. Narovnaní s mírným úsměvem ve tváři. Eun Woo z toho byla trochu vykolejená a nesvá. Snažila se nedat to znát.
"Ehm," odkašlala si: "Dnes je první trénink. Seznámíme vás s choreografií. Před tím si, ale vyjasníme pár věcí. Za prvé, nesnáším, když někdo chodí pozdě. Za druhé, přestávky vyhlašuji já a ne nikdo jiný. Za třetí, nikdo mi nebude odmlouvat. To co řeknu je jako boží příkaz. Chápete?!"
"Ano!" ozvalo se sborově.
"Jo," zahučel Jimin s J-Hopem. Rozhodli se hrát se zbytkem skupiny stejnou hru. Jenže, nedokážou být tak milí jako ostatní. Aspoň trochu důstojnosti si rozhodli uchovat.
"Slečno Man," vytrhl je z myšlenek hlas Rap Monstera: "Děkujeme za vaši snahu. Prosím, postarejte se o nás." Uklonil se. Ostatní ho následovali.
"Dobře, dobře, začneme," couvla. Byla zděšená tímto vývojem. Park Hee Bin se jen tiše smála. Bavilo jí sledovat rozpaky své šéfové.
"A kdy bude to peklo?" zašeptala jí posměšně. Eun Woo se na ní zamračila: "Chceš zemřít?!"
"Jasně, že ne," zavrtěla se smíchem hlavou.
"Tak jdeme na to," zavelela Eun Woo. Hned začala vysvětlovat celý koncept choreografie. Potěšilo ji, že všichni poslouchali. Byla zvyklá, že dívčí skupiny si neustále něco špitaly. Tohle pro ni byla novinka.
"Někdo nějaké otázky?" zeptala se na závěr.
"Já," zvedl ruku Jimin: "Kdo nám zaručí, že nás nebudete šikanovat, Miss Black?" Leader na něj naštvaně sykl. Eun Woo se však zasmála: "Naprosto nikdo." Jinovi přejel mráz po zádech.
"Jimine, buď ticho," napomenul svého kamaráda. Díky pohledu choreografky znejistěl.
"Nepůjdeme se raději učit?" snažil se zachránit situaci Suga. Odměnou mu však byly chladné pohledy ze dvou stran.
"Hee Bin," kývla Eun Woo na svoji společnosti. Ta se postavila místo ní: "Těší mě, já jsem Park Hee Bin a doufám, že naše spolupráce bude něco nezapomenutelného. Tak jdeme na to!"
"To asi bude," zamumlal si pro sebe Jimin...

Eun Woo nepřestala za celé dopoledne nadávat. Všechno bylo špatně. Ti kluci byli naprosto nepoužitelní. Nezvládli udělat nic podle jejích představ. Vařila se v ní krev.
"Přestávka na oběd!" zakřičela nakonec. Všichni do jednoho se svalili k zemi.
"Nejsi na ně moc přísná?" otázala se potichu Hee Bin, která sama byla udýchaná. Eun Woo přihouřila oči: "Jsou nemožní. Nezvládnou ani jednu věc bez potíží, jak na ně mám být mírná?!" Ani se nesnažila snížit hlas. Skoro všichni jí propálili pohledem.
"Odcházím," oznámila své pomocnici. Vzala si svojí tašku a odešla ze zkušebny. Zamířila rovnou na střechu. Nikdo tam v tu dobu nebýval. Všichni věděli, že tam chodí v tenhle čas ona.
Eun Woo se posadila na ratanové křeslo a vyhodila nohy na nízký stolek. Černá sukně jí v mírném větru vlála. Vytáhla z tašky nový díl své oblíbené mangy. S chutí se pustila do čtení. Po pár stránkách se za ní ozvalo zalapání po dechu. Manga jí zmizela z rukou. Naštvaně se otočila na toho drzouna.
"Kecáš! Jak jsi tenhle díl sehnala?!" stál tam Tae Hyung, v očích měl podivný lesk. Zálibně si prohlížel její mangu.
"Mám známou ve vydavatelství," odpověděla zaskočeně. Tae Hyung se na ní fascinovaně podíval: "Vážně? Mohl bych si jí půjčit, prosím." Ve tváři se mu objevil štěněčí výraz. Eun Woo šokovaně rozevřela oči. Nemohla tomu uvěřit.
"Já to ještě nemám přečtený," bleptla šokovaně.
"Můžeme to číst spolu!" navrhl. Hned se posadil vedle ní a přelistoval na první stránku: "Víš, já tuhle mangu prostě miluji. Teda všeobecně všechny. Ale tahle je prostě nej!"
"Ehm jo, je nejlepší," souhlasila. Pořád byla dost mimo. Tae Hyung se na ní usmál: "Konečně, jsem našel někoho, kdo jí miluje stejně jako já!" Vypadal tak šťastně.
"Víš co? Buďme kamarádi," zazubil se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama